Kup bilet na LUK Lublin i pomóż Zosi chorej na SMA!

Już w piątek 29 października zagramy mecz z LUK Lublin, ale tym razem będziemy walczyć nie tylko na boisku, ale także o życie 5-miesięcznej Zosi Bigos! Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie chorej na SMA dziewczynki.

Drodzy Kibice! Przed nami niezwykle ważne zadanie, znacznie ważniejsze niż wyniki sportowe. Przed nami walka o życie 5-miesięcznej Zosi Bigos.

Chorująca na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) typu 1 dziewczynka słabnie z każdym dniem walki z chorobą. Jedynym ratunkiem pozostaje terapia genowa, która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Najlepsze efekty przynosi podanie leku przed ukończeniem przez dziecko szóstego miesiąca życia. To oznacza, że rodzicom pozostało zaledwie kilka dni na zebranie całej kwoty.

Prośby rodziców o pomoc w zbiórce na leczenie nie pozostały bez echa. W akcję zaangażował się m.in. nasz kapitan Andrzej Wrona wraz z żoną Zofią Zborowską-Wroną, którzy walnie przyczynili się do wzrostu kwoty, którą udało się zebrać. Teraz przyszedł czas na nas!

Jak można pomóc Zosi? Sposoby są dwa: pierwszym z nich jest uczestnictwo w zbiórce prowadzonej przez serwis siepomaga.pl. Link do zbiórki znajdziecie tutaj: https://www.siepomaga.pl/zosia-sma

Drugim sposobem jest po prostu przyjście na mecz Projektu Warszawa z LUK Lublin! Już w piątek 29 października o godz. 20:30 w Arenie Ursynów zagramy z beniaminkiem PlusLigi, a cały dochód z biletów zostanie przekazany na leczenie Zosi Bigos.

Na ten moment brakuje kilkuset tysięcy złotych z ponad 9 milionów! Wierzymy, że wspólnie damy radę i uzbieramy wymaganą kwotę. Mamy czas do 31 października! Kup bilet na mecz z LUK Lublin i pomóż w zbiórce!