Siatkarze Projektu Warszawa piją Kryniczankę!

Właściciel marki wód mineralnych Kryniczanka – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. został partnerem Projektu Warszawa. Obie marki nawiązały współpracę marketingową na mocy umowy partnerskiej. Dziękujemy, że dołączyliście do drużyny Projektu!

Naturalna woda mineralna Kryniczanka nawadnia siatkarzy Projektu Warszawa! Właściciel marki – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. podpisał z klubem umowę partnerską, na mocy której Kryniczanka będzie eksponowana m.in. podczas meczów domowych stołecznej drużyny.

Oficjalna woda mineralna Projektu jest prawdziwym skarbem Uzdrowiska Krynica – Żegiestów S.A., którą rozlewa się już od ponad 200 lat. Bazą Kryniczanki jest źródło Zdroju Głównego, które mogą podziwiać kuracjusze przed Pijalnią Główną, na deptaku, w sercu Krynicy.

Kryniczankę cechuje przed wszystkim niepowtarzalny skład minerałów: prawie 400 mg/l wapnia i magnezu, potas oraz sód; także nasycanie wody naturalnym dwutlenkiem węgla, wydobywanym z odwiertów Zuber, co czyni z tej wody rarytas na skalę światową. Doceniono ją w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Austrii.

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. to spadkobierca dawnego zdrojowiska i jego tradycji, który posiada aż kilkadziesiąt ujęć wody, z tego 7 tj. Zdrój Główny, Słotwinka, Jan, Józef, Mieczysław, Tadeusz i Zuber stosuje się do kuracji pitnej (tzw. krenoterapii). Spółka dysponuje też kluczowymi obiektami sanatoryjnymi, wypoczynkowymi i bazą zabiegową w Krynicy-Zdroju (Stary Dom Zdrojowy, Nowy Dom Zdrojowy, Pijalnia Główna, Stare i Nowe Łazienki Mineralne, Patria, Pijalnia Jana).

Więcej o naszym partnerze na stronie: https://kryniczanka.pl/