Olimp Sport Nutrition zadba o suplementację siatkarzy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa

W sezonie 2020/2021 suplementy siatkarzom VERVY Warszawa ORLEN Paliwa dostarczać będzie Olimp Sport Nutrition. Polska firma przebojem podbija nie tylko rodzimy rynek – po jej produkty chętnie sięgają sportowcy na całym świecie.

– Cieszę się na współpracę z tak uznaną marką jaką jest Olimp Sport Nutrition. Dzięki jej najwyższej jakości suplementom praca naszych siatkarzy będzie jeszcze bardziej efektywna, co przełoży się na wyniki – powiedział Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Wierzę, że już niedługo zawiesimy na szyi medale, a Olimp Sport Nutrition będzie miał w tym swój udział – dodał.

– Sport zawodowy jest wpisany w DNA naszej firmy. Wiemy, jak ważna jest codzienna wytrwała i ciężka praca oraz ile znaczą wszystkie elementy dodatkowe, jak suplementacja, w drodze ku upragnionym celom. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z kolejnym wybitnym klubem sportowym. Mocno kibicujemy siatkarzom VERVY Warszawa ORLEN Paliwa i wierzymy, że przy wsparciu suplementów diety Olimp Sport Nutrition sięgną oni po najważniejsze cele – skomentował Maciej Jaskot, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Olimp Labs.

Olimp Labs to polska firma farmaceutyczna, która specjalizuje się w produkcji leków, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, suplementów diety oraz odżywek dla sportowców.

Olimp Labs od 30 lat permanentnie rozwija swoją działalność i nieustannie koncentruje się najwyższej jakości produktów, ich bezpieczeństwie oraz skuteczności. To wszystko jest możliwe m.in. dzięki własnemu Ośrodkowi Badawczo-Rozwojowemu – jednemu z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Dotychczas firma zainwestowała ponad 315 mln zł w innowacyjne laboratoria i maszyny, a w przyszłym roku sfinalizuje kolejną ważną inwestycje, jaką będzie rozwój obecnego OBR, w którym będzie powstawać żywność funkcjonalna. Łączna wartość inwestycji polskiej firmy przekroczy wkrótce pół miliarda złotych.

Olimp Labs posiada bogate portfolio produktów, które powstają z myślą o zdrowie i potrzeby konsumentów. Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów firma została doceniona również za granicą, uzyskując status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do ponad 100 państw.

Misją firmy Olimp Labs jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki rozwojowi współpracy naukowej z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi, a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Olimp Labs stale zwiększa swój potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję prawdziwie skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków.

Więcej informacji o firmie Olimp Laboratories i jej produktach, których używają już siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, znaleźć można na stronie internetowej www.olimpsport.com.

Sponsorem tytularnym VERVY Warszawa ORLEN Paliwa jest ORLEN Paliwa Sp. z o.o.