VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

Na tydzień przed inauguracją sezonu 2020/2021 PlusLigi VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa czeka ostatni sprawdzian formy. Siatkarze ze stolicy wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin.

W zmaganiach organizowanych przez pierwszoligowy LUK Politechnika Lublin poza gospodarzami i VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa udział wezmą także Cerrad Enea Czarni Radom i Aluron CMC Warta Zawiercie. Wszystkie zespoły są na ostatniej prostej przygotowań do rozgrywek ligowych i do rywalizacji przystąpią w najsilniejszych składach. – Zapowiada się ciekawy weekend, bo liga tuż tuż. Zapraszam wszystkich fanów siatkówki do hali w Lublinie i zachęcam do kibicowania. Oczywiście VERVIE! – powiedział z uśmiechem Jan Król, atakujący stołecznej ekipy.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w pierwszym dniu turnieju, w piątek 4 września, o godz. 19.00 zmierzy się z LUK Politechniką Lublin. Wcześniej, o 17.00, ekipa z Radomia zagra z zawiercianami. Zwycięzcy meczów awansują do finału, do którego dojdzie w sobotę 5 września o godz. 15.00. O 13.00 natomiast przegrani walczyć będą o 3. miejsce.

Harmonogram Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin:

4 września,

godz. 17.00: Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie
godz. 19.00: LUK Politechnika Lublin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

5 września,
godz. 13.00: mecz o 3. miejsce
godz. 15.00: finał.

Wszystkie mecze turnieju obejrzeć będzie można na YouTubowym kanale LUK Politechniki Lublin (TUTAJ). Zachęcamy do wirtualnego kibicowania.