Piotr Graban zostaje w Projekcie Warszawa!

Piotr Graban zostaje w Projekcie Warszawa na kolejne dwa sezony. Szkoleniowiec będzie pełnił rolę drugiego trenera w sztabie trenerskim stołecznego klubu. – Nie mogę się doczekać kolejnego etapu w Warszawie – powiedział trener, który prowadzi w tym sezonie również reprezentację Gruzji U-18.

Kolejna karta w talii Projektu Warszawa odkryta! W nadchodzącym sezonie drugim trenerem stołecznego klubu pozostanie Piotr Graban. Szkoleniowiec reprezentuje warszawskie barwy od 2019 roku i będzie kontynuował współpracę pod wodzą Roberto Santilliego.

– Cieszę się z kolejnego okresu współpracy w Projekcie Warszawa. Mamy przed sobą wiele pracy, którą będziemy kontynuować wraz z trenerem Roberto Santillim oraz całym sztabem szkoleniowym, więc nie mogę się doczekać rozpoczęcia kolejnego etapu w stołecznych barwach – powiedział Piotr Graban, drugi trener Projektu Warszawa.

Piotr Graban w swojej karierze pracował w takich klubach jak Gedania Gdańsk, Atom Trefl Sopot, IBB Polonia Londyn czy Trefl Gdańsk. W 2019 roku wraz z Andreą Anastasim i Karolem Rędziochem przeniósł się ze wspomnianego Trefla do Warszawy, gdzie wspólnie tworzyli sztab trenerski zdobywając m.in. brązowy medal PlusLigi w sezonie 2020/21.

– Przez trzy lata naszej współpracy Piotr udowodnił, że siatkówka jest jego ogromną pasją. Mimo doświadczenia wciąż ma w sobie chęci rozwoju i sportową ambicję, która przekłada się także na zespół. Cieszę się, że będziemy kontynuować tę współpracę – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu oraz dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

Aktualnie drugi trener Projektu Warszawa przebywa w Gruzji, gdzie jest trenerem reprezentacji U-18, z którą przygotowuje się do mistrzostw Europy rozgrywanych 9-16 lipca w Tbilisi.