Siatkarski trener z Warszawy potrzebuje naszej pomocy!

Były zawodnik Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz AWF Biała Podlaska, a także trener takich drużyn jak KS Metro Warszawa, Huragan Wołomin, Legia Warszawa, MKS MDK Warszawa czy Iskra Warszawa potrzebuje naszej pomocy po wypadku, któremu uległ 12 czerwca 2022 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce na leczenie Daniela!

Treść pochodzi ze zbiórki udostępnionej w serwisie zrzutka.pl:

Jest niedziela 12 czerwca 2022 roku. 

Wolny od zajęć dzień. Ale są i tacy, którzy swój prywatny czas oddadzą życiu klubowemu. Jedni są na turniejach, drudzy spotkają się by porozmawiać o szkoleniu. 

Wśród nich jest i Daniel. Człowiek, w którego naturze nie jest jechanie autem 30 km na spotkanie. Jego dusza sportowca i zamiłowanie do zdrowego trybu życia sprawi, że wybierze rower. 

Po drodze los pomiesza jednak szyki i Daniel nie dotrze na niedzielną odprawę.

Wypadek. Operacja. 

Nie chcemy się na tym zatrzymywać. Jesteśmy w chwili gdy bardzo wierzymy w siłę Daniela.

Już nie raz przekonał nas jakich wspaniałych rzeczy może dokonać. Skupiamy się na jego i naszej energii by pokazać losowi zaciśniętą w górze pięść. 

Rodzina, znajomi i solidarność środowiska sportowego pokazuje swoją moc. 

Charakter Daniela, motywacja żony i nasze połączone moce to siła, która może zdziałać cuda. 

Na chwilę obecną zbieramy na najpilniejsze koszty czyli zapewnienie miesięcznego turnusu rehabilitacyjnego oraz pomoc psychologiczną.

Każdy kto zna Daniela wie, że zasługuje on na drugą szansę.

Jesteśmy pełni energii i wiary że Daniel wkrótce podejmie się kolejnych sportowych wyzwań bo tp człowiek, który nie pęka i się nie poddaje.

Sportowe CV to m. in gra w Lechii Tomaszów Mazowiecki, AWF Biała Podlaska oraz prowadzenie drużyn KS Metro Warszawa, Huragan Wołomin, Legia Warszawa, MKS MDK Warszawa i Iskra Warszawa a także praca w szkole na Ursynowie i w LO im Andersa oraz MOS 3 Śródmieście. 

Bardzo prosimy o modlitwę w wiadomym Bogu celu.

Kliknij i zapoznaj się ze zbiórką w serwisie Zrzutka.pl!