Plast-Box i Klub Kibica połączyli siły! Ponad 170 osób wspierało Projekt Warszawa w Gdańsku

W niedzielę 2 kwietnia Projekt Warszawa mierzył się na wyjeździe z Treflem Gdańsk w ostatniej kolejce rundy zasadniczej PlusLigi. Stołeczny klub wspierało na trybunach Ergo Areny ponad 170 osób. W tej licznej grupie znalazły się połączone siły pracowników właściciela klubu – firmy Plast-Box i ich rodzin oraz stałych bywalców naszych wyjazdowych spotkań z Klubu Kibica Projektu Warszawa.

Niesamowite wsparcie mogli odczuć siatkarze Projektu Warszawa podczas swojego ostatniego meczu rundy zasadniczej PlusLigi, w którym stołeczna drużyna mierzyła się na wyjeździe z Treflem Gdańsk. Do trójmiejskiej Ergo Areny przybyła grupa ponad 70 kibiców Klubu Kibica Projekt Warszawa, którą tym razem wsparła ponad stuosobowa grupa pracowników firmy Plast-Box S.A. z siedzibą w Słupsku. Ubrani w białe barwy naszego klubu pracownicy wraz z rodzinami głośno dopingowali stołeczny zespół i nawiązali świetną kibicowską współpracę z naszym Klubem Kibica, który szybko podzielił się swoimi przyśpiewkami i poradami jak kibicować swoim ulubionym drużynom. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć z naszymi siatkarzami oraz autografów.

Plast-Box, czołowy producent opakowań z tworzyw sztucznych, w 2022 roku został właścicielem klubu siatkarskiego Projekt Warszawa. Wcześniej zaangażowany w to przedsięwzięcie był Grzegorz Pawlak, Prezes Zarządu Plast-Box S.A., który jest również prezesem stołecznej drużyny.

Plast-Box S.A. należy do najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie. Jest dostawcą pojemników oraz zaawansowanych technologicznie zamykanych wiader. Sprzedaje opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i mniejszych spółek.

Więcej informacji o firmie na: https://www.plast-box.com/