Poznaj skład na PreZero Grand Prix PLS w Krakowie

Igor Grobelny, Mateusz Janikowski, Jakub Kowalczyk, Artur Szalpuk, Andrzej Wrona i Cezary Żyłkowski – taki skład na PreZero Grand Prix w Krakowie wybrał trener Roberto Santilli. Wszyscy zawodnicy wystąpią podczas plażowego turnieju z udziałem klubów PlusLigi w Krakowie w dniach 11-14 sierpnia.

Pierwszym rywalem Projektu Warszawa będzie zespół Cuprum Lubin i będzie to jednocześnie inauguracyjne spotkanie całego turnieju. Mecz rozpocznie się 11 sierpnia o godz. 9:00 i będzie transmitowany w Polsacie Sport.

Nową twarzą w ekipie Projektu będzie Cezary Żyłkowski. Były zawodnik takich klubów jak Legia Warszawa czy Czołg AZS Uniwersytet Warszawski wspomógł nasz klub w trakcie okresu przygotowawczego i wystąpi również na boiskach krakowskiego kompleksu Wanda. W składzie warszawskiej drużyny nie zabraknie znanych już zawodników takich jak Igor Grobelny, Mateusz Janikowski, Jakub Kowalczyk, Artur Szalpuk czy kapitan Andrzej Wrona.

Stołeczni siatkarze już po raz trzeci będą rywalizować w turnieju PreZero Grand Prix PLS. W czteroosobowej odmianie siatkówki plażowej zawodnicy PlusLigi zaprezentują się mieszkańcom stolicy Małopolski w dniach 11-14 sierpnia. Po raz kolejny sponsorem tytularnym rozgrywek Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki została firma PreZero. Wstęp na mecze jest bezpłatny, zachęcamy do wspólnej zabawy w kompleksie sportowym Wandy Kraków!

W poprzedniej edycji siatkarze Projektu Warszawa zajęli drugie miejsce przegrywając w finale z Indykpolem AZS Olsztyn. MVP całego turnieju został wybrany Mateusz Poręba, środkowy olsztyńskiej drużyny.