Projekt powalczy o punkty w hali Energia!

Czas na wielkie siatkarskie emocje z udziałem Projektu Warszawa w bełchatowskiej hali Energia! Już w sobotę 5 lutego o godz. 17:30 PGE Skra Bełchatów podejmie stołeczny zespół w spotkaniu 19. kolejki PlusLigi, któremu z pewnością będzie towarzyszyło sporo emocji.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w poprzedniej rundzie w stołecznej Arenie Ursynów, gdzie górą byli goście wygrywając 3:0. Kluczowym elementem bełchatowian był serwis, a prym zza 9 metra wiódł środkowy Mateusz Bieniek, który sam zdobył aż 6 punktów bezpośrednio z zagrywki. Zwycięstwo Skry było nie tylko cenne z perspektywy trzech zdobytych punktów na terenie rywala, ale także w kontekście rywalizacji z poprzedniego sezonu, która trwała aż do samego końca rozgrywek.

Mowa tu o walce o brązowy medal PlusLigi, w której górą po trzech zaciętych spotkaniach byli warszawianie. Co ciekawe oba zwycięskie mecze podopieczni trenera Andrei Anastasiego rozegrali w hali Energia i właśnie w tym mogą upatrywać swojej przewagi.

Czy Projekt pokona PGE Skrę na trudnym terenie w Bełchatowie? Przekonamy się już w sobotę 5 lutego!

Mecz PGE Skra Bełchatów – Projekt Warszawa rozpocznie się w sobotę 5 lutego o godz. 17:30. Transmisję można obejrzeć w Polsacie Sport!