Projekt Warszawa gra z Toyotą Okęcie!

Projekt Warszawa nawiązał współpracę z nowym Partnerem Motoryzacyjnym – Toyotą Okęcie. Na mocy wzajemnej umowy siatkarze Projektu będą mogli cieszyć się najwyższym komfortem jazdy z marką Toyota, a kibice bliżej poznają kultowy japoński koncern motoryzacyjny. Dziękujemy, że gracie z nami w jednej drużynie!
 
Projekt Warszawa jeździ z Toyotą Okęcie! Brązowy medalista PlusLigi oraz jeden z najlepszych salonów Toyoty w Polsce nawiązali współpracę, na mocy której oba podmioty skorzystają z popularności swoich marek, a kibice siatkówki będą mogli bliżej zapoznać się z ofertą warszawskiego salonu kultowego japońskiego koncernu motoryzacyjnego.
 
Toyota Okęcie dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wie, jak wysokie są oczekiwania klientów, w tym siatkarskich kibiców. Salon Toyota Okęcie to miejsce, w którym czekają nowe, niezawodne i nowoczesne samochody, a także używane Toyoty w doskonałym stanie technicznym i atrakcyjnych cenach. W ramach działalności Toyoty Okęcie prowadzony jest również profesjonalny serwis samochodów marki Toyota w Warszawie, w którym wykonywane są między innymi naprawy blacharskie oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nad jakością wszystkich prac czuwa wykwalifikowana i kompetentna kadra wyspecjalizowanych pracowników, dysponująca odpowiednim wyposażeniem technicznym.
 
Więcej o naszym Partnerze Motoryzacyjnym na jego stronie internetowej: www.toyota-okecie.pl