Projekt Warszawa i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w półfinale Memoriału Arkadiusza Gołasia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie rywalem Projektu Warszawa w półfinale XVI Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Turniej odbędzie się w dniach 25-26 września w Zalasewie, a półfinał z udziałem obu drużyn zaplanowano pierwszego dnia na godz. 15:30.

Już we wrześniu kibiców Projektu Warszawa czeka wielkie widowisko! W dniach 25-26 września odbędzie się XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia, w którym poza stołecznym zespołem wystąpią Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Sir Safety Perugia oraz Aluron CMC Warta Zawiercie.

W środę odbyło się losowanie składu półfinałowych meczów, co oznacza, że Projekt Warszawa zagra z wicemistrzem Polski oraz triumfatorem Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

– Projekt Warszawa zwyciężył w XV Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia – przypomina wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy klubu Piotr Gacek. – Wracamy do Zalasewa by obronić tytuł, choć patrząc na skład tegorocznej imprezy będzie to prawdziwe wyzwanie – dodał.

W pierwszym półfinale zmierzą się Aluron CMC Warta Zawiercie oraz włoska drużyna Sir Safety Perugia. To spotkanie zostanie rozegrane 25 września o godz. 12:30.

W niedzielę zwycięzcy meczów półfinałowych zagrają o pierwsze miejsce w turnieju, pokonani zmierzą się w meczu o brąz. Podobnie jak w sobotę, spotkania te odbędą się o 12:30 i 15:30.

Wszystkie spotkania XVI Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu.