Przedsezonowe badania w Centrum Medycznym Gamma

Siatkarze Projektu Warszawa wzięli udział w przedsezonowych badaniach w Centrum Medycznym Gamma. Stan zdrowia naszych zawodników skontrolował lekarz klubu – dr n. med. Grzegorz Adamczyk.

Przygotowania do nowego sezonu PlusLigi i CEV Ligi Mistrzów czas zacząć! Siatkarze Projektu Warszawa wzięli udział w przedsezonowych badaniach w Centrum Medycznym Gamma. Zawodnicy odbyli podstawowe badania oraz skonsultowali się z klubowym lekarzem – dr. n. med. Grzegorzem Adamczykiem. Doktor uważnie przyjrzał się formie stołecznych siatkarzy.

Dušan Petković w Centrum Medycznym Gamma. Pełny energii i gotowy do sezonu (fot. Adrian Komorowski)

– Nie chciałbym zapeszyć, ale forma siatkarzy jest zadziwiająco dobra. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację, że w zasadzie nie mamy żadnej wyrazistej kontuzji przed sezonem. Wszystko wskazuje na to, że zawodnicy solidnie przepracowali okres przerwy w rozgrywkach. Przeprowadziliśmy podstawowe badania laboratoryjne, pomiary, sportowe EKG. W przypadku zgłoszonych kontuzji przeprowadzilibyśmy bardziej szczegółowe badania, ale nie było takiej potrzeby – powiedział dr n. med. Grzegorz Adamczyk.

O zdrowie siatkarzy Projektu Warszawa dbają specjaliści z Centrum Medycznego Gamma, jednego z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce. CM Gamma poza blokiem operacyjnym i oddziałem szpitalnym oferuje najwyższą jakość usług medycznych w zakresie wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej (RTG, USG, RM, TK), rehabilitacji oraz specjalności uzupełniających leczenie ortopedyczne (m.in. reumatologii, neurologii, neurochirurgii, kardiologii). Więcej informacji o klinice: www.cmgamma.pl.