Roberto Santilli nowym trenerem Projektu Warszawa!

Roberto Santilli poprowadzi drużynę Projektu Warszawa! Włoski szkoleniowiec znany z pracy w polskich klubach związał się ze stołecznym zespołem dwuletnim kontraktem.

Czas na #NoweRozdanie w Projekcie Warszawa! Pierwszą z odkrytych kart na nowy sezon jest trener Roberto Santilli. Włoski szkoleniowiec zastąpił swojego rodaka – Andreę Anastasiego na stanowisku pierwszego trenera w Projekcie Warszawa.

– Można powiedzieć, że wracam do domu. Ludzie wiedzą, że kocham Polskę, ponieważ zawsze cieszyłem się tutaj z kontaktu z zawodnikami, drużyną i kibicami – powiedział trener Santilli komentując nawiązanie współpracy z Projektem.

Włoski szkoleniowiec współpracował z takimi zespołami jak Jastrzębski Węgiel, Indykpol AZS Olsztyn czy MKS Będzin. Wśród prowadzonych przez niego drużyn znajdziemy również Incheon Korean Air Jumbos, Iskrę Odincowo czy reprezentację Australii czy reprezentację Włoch juniorów. W ostatnim czasie trenował Ziraat Bankası Ankara – rywala Projektu w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Trenerze, witamy w Projekcie Warszawa!