Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Projekt Warszawa – PGE Skra Bełchatów

Czas na kolejne wielkie starcie w PlusLidze! Już w niedzielę 7 listopada o godz. 14:45 w Arenie Ursynów Projekt Warszawa podejmie PGE Skrę Bełchatów. Obie drużyny w zeszłym sezonie grały o brązowy medal ligowych rozgrywek, a górą z tej rywalizacji wyszedł zespół ze stolicy. Jak będzie w pierwszym bezpośrednim spotkaniu tegorocznych zmagań? Już teraz kup bilet na ten mecz!

Wielkie emocje i siatkówka na najwyższym poziomie – tak w skrócie można opisać to co czeka kibiców w Arenie Ursynów w najbliższą niedzielę. Już 7 listopada o godz. 14:45 zobaczymy starcie, które od zawsze budzi w Warszawie sporo emocji, bowiem tym razem do stolicy przyjedzie PGE Skra Bełchatów.

W składzie bełchatowian nie brakuje klasowych zawodników i reprezentantów Polski. W ekipie z centralnej Polski zagrają m.in. Grzegorz Łomacz oraz Mateusz Bieniek. Nie można zapomnieć także o linii przyjęcia, którą reprezentują Milad Ebadipour i Dick Kooy oraz środkowym Karolu Kłosie, który na początku seniorskiej kariery grał w barwach stołecznego zespołu i doskonale pamięta występy w Arenie Ursynów.

Gospodarze także mogą się pochwalić wyśmienitym składem, a co potwierdzają ostatnie wyniki Projektu Warszawa. Stołeczna drużyna ma na koncie tylko jedną porażkę i po pięciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli PlusLigi. To efekt dobrej dyspozycji warszawskich zawodników, a zwłaszcza reprezentantów Polski – Bartosza Kwolka, Piotra Nowakowskiego i Damiana Wojtaszka. To właśnie te nazwiska mogą być kluczowe w niedzielnym starciu ze Skrą, ale nie można zapomnieć także o innych, prezentujących wysoką formę siatkarzach Projektu takich jak kapitan Andrzej Wrona czy przyjmujący Igor Grobelny.

Dodatkowej pikanterii w tym spotkaniu może dodać obecność atakującego Dusana Petkovicia, który w zeszłym sezonie sprawiał warszawianom wiele problemów w rywalizacji o trzecie miejsce reprezentując barwy… PGE Skry Bełchatów. To będzie pierwszy mecz serbskiego zawodnika przeciwko swojemu poprzedniemu klubowi.

Mecz 6. kolejki PlusLigi: Projekt Warszawa – PGE Skra Bełchatów już w niedzielę 7 listopada o godz. 14:45 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.