Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Projekt Warszawa – Trefl Gdańsk

Już w niedzielę 21 listopada o godz. 14:45 w hali COS Torwar Projekt Warszawa podejmie Trefl Gdańsk w meczu 8. kolejki PlusLigi. Obie drużyny walczyły ze sobą w play-offach w zeszłym sezonie i górą z tej rywalizacji wyszli stołeczni siatkarze. Jak będzie tym razem? Bilety już w sprzedaży!

To trzeba obejrzeć na żywo! Mowa o meczu Projekt Warszawa – Trefl Gdańsk, który odbędzie się w ramach 8. kolejki PlusLigi. Już 21 listopada w niedzielne popołudnie obie drużyny spotkają się w hali COS Torwar, aby rywalizować o kolejne cenne punkty w ligowej tabeli.

Projekt Warszawa i Trefl Gdańsk od kilku lat toczą zaciętą rywalizację o najwyższe miejsca w PlusLidze, a w zeszłym sezonie obie ekipy miały okazję mierzyć się w ćwierćfinale fazy play-off. Górą w pierwszym spotkaniu byli gdańszczanie, którzy wygrali 3:1, ale dwa kolejne mecze padły łupem stołecznej drużyny (3:2 i 3:0), która ostatecznie zajęła później trzecie miejsce w krajowej rywalizacji.

Nie można zapomnieć, że w stolicy występuje dwóch zawodników z Treflem w siatkarskim CV. Gdańskie barwy w przeszłości reprezentowali Piotr Nowakowski i Mateusz Janikowski.  Ponadto przed rozpoczęciem pracy w Warszawie trenerską karierę w Gdańsku kontynuowali Andrea Anastasi oraz jego asystenci – Karol Rędzioch i Piotr Graban, a także trener przygotowania fizycznego Wojciech Sibiga, a przez wiele lat triumfy jako libero święcił aktualny wiceprezes i dyrektor sportowy Projektu Warszawa – Piotr Gacek. W Gdańsku z kolei na pozycji libero występuje aktualnie znany z gry w AZS Politechnice Warszawskiej Maciej Olenderek, który w stolicy rozpoczynał siatkarską karierę. Obie drużyny sporo łączy, ale w niedzielę nie będzie jednak żadnej taryfy ulgowej, a zarówno Projekt jak i Trefl liczą na pełną pulę punktów.

Niedzielny mecz to także wspaniała okazja, aby spędzić czas z całą rodziną w warszawskiej hali Torwar. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które pozwalają połączyć sportowe emocje ze wspólnym kibicowanie i rodzinną formą spędzania czasu. Przyjdź na Torwar i przekonaj się na własne oczy!

Mecz Projekt Warszawa – Trefl Gdańsk odbędzie się w niedzielę 21 listopada o godz. 14:45 w hali COS Torwar. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.