Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Barkomem Każany Lwów

Projekt Warszawa i Barkom Każany Lwów zmierzą się w meczu 3. kolejki PlusLigi. Spotkanie odbędzie się już w sobotę 4 listopada o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Wejścia na halę będą otwarte na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Bilety na domowe mecze Projektu Warszawa już w sprzedaży.

PlusLiga pędzi w szalonym rytmie! Już 4 listopada o godz. 20:30 w stołecznej Arenie Ursynów Projekt Warszawa rozegra kolejne spotkanie sezonu 2023/24. Rywalem siatkarzy ze stolicy będzie ukraiński zespół Barkom Każany Lwów.

Barkom przeszedł kilka zmian w stosunku do poprzedniego sezonu, który zakończył na 13. miejscu. W składzie trenera Ugisa Krastinsa pojawiły się nowe twarze w osobach Argentyńczyka – Luciano Palonskiego, środkowego Moussé Gueye czy doświadczonego rozgrywającego – Denissa Petrovsa. W tym sezonie zespół ma wyższe aspiracje i chce to udowodnić na trudnym terenie w Warszawie.

Projekt z kolei w wyśmienitym stylu rozpoczął tegoroczne rozgrywki PlusLigi. W pierwszej kolejce stołeczni zawodnicy mierzyli się z jednym z pretendentów do tytułu mistrzowskiego – Asseco Resovią Rzeszów i wywieźli z hali Podpromie cenne trzy punkty. W drugim spotkaniu podopieczni trenera Piotra Grabana pokonali u siebie GKS Katowice 3:0 i są jedną z trzech drużyn w tabeli z kompletem punktów po dwóch kolejkach.

Świetny początek sezonu notują wszyscy zawodnicy Projektu, ale na szczególną uwagę zasłużyło grono nagrodzonych statuetkami MVP w dwóch pierwszych kolejkach. Mowa tu o Arturze Szalpuku i Bartłomieju Bołądziu. Dwóch reprezentantów Polski wyśmienicie radzi sobie w ataku regularnie powiększając zdobycz punktową warszawskiego zespołu. Jak poradzą sobie w domowym spotkaniu z Barkomem Każany Lwów?

Projekt Warszawa i Barkom Każany Lwów zagrają już w sobotę 4 listopada o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Wejścia na halę będą otwarte na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Bilety na domowe mecze Projektu Warszawa już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.