Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Cuprum Lubin

Projekt Warszawa podejmie Cuprum Lubin w meczu 5. kolejki rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. Już w niedzielę 23 października o godz. 17:30 obie drużyny zmierzą się w stołecznej Arenie Ursynów. Bilety na mecz Projekt Warszawa – Cuprum Lubin dostępne w serwisie eBilet.pl.

Czas na kolejne siatkarskie emocje w Arenie Ursynów! Już 23 października o godz. 17:30 Projekt Warszawa zmierzy się z kolejnym rywalem w walce o jak najlepsze miejsce w tabeli przed fazą play-off. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Roberto Santilliego będzie Cuprum Lubin.

Siatkarze Projektu walczą o cenne punkty po trudnym początku sezonu. Nękana kontuzjami przyjmujących – Kevina Tillie i Artura Szalpuka drużyna pokazała się już stołecznym kibicom odwracając losy spotkania z Barkomem Każany Lwów. Projekt przegrywał już 0:2, ale pokazał charakter i wygrał spotkanie z ukraińskim zespołem występującym w polskich rozgrywkach po niesamowitym tie-breaku. To może być impuls dla podopiecznych trenera Santilliego, wśród których nie brakuje doświadczonych zawodników i reprezentantów Polski. Barwy stołecznej drużyny reprezentują w tym roku m.in. Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Jan Firlej czy Igor Grobelny.

Cennych punktów w tabeli szuka również Cuprum Lubin, które w pierwszej kolejce wywiozło trzy „oczka” z terenu beniaminka – BBTS-u Bielsko-Biała. W kolejnych spotkaniach było już nieco gorzej, bowiem lubinianie ulegli kolejno PSG Stali Nysa i Treflowi Gdańsk nie ugrywając nawet seta. Tym razem zespół prowadzony przez asystenta selekcjonera reprezentacji Polski – Pawła Ruska z pewnością będzie chciał walczyć o jak najlepszy wynik w Warszawie.

Mecz Projekt Warszawa – Cuprum Lubin już 23 października o godz. 17:30 w hali Arena Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.