Epicentr-Podolany Horodok zagra mecz Challenge Cup w Błoniu

Epicentr-Podolany Horodok i Merkur Maribor zagrają w 1/32 finału Pucharu Challenge. Mecz odbędzie się w środę 12 października o godz. 18:00 w podwarszawskiej Hali Sportowej Błonie. Już teraz zobacz starcie mistrza Ukrainy z czołową drużyną słoweńskiej ligi. Bilety dostępne w cenie 10 złotych w serwisie eBilet.pl.
Europejskie puchary po raz pierwszy w historii zawitają do podwarszawskiego Błonia! Już w środę 12 października o godz. 18:00 w Hali Sportowej Błonie zobaczymy starcie mistrza Ukrainy – Epicentra-Podolany Horodok z trzecim zespołem ligi słoweńskiej – Merkurem Maribor. Stawką jest awans do kolejnej rundy prestiżowego europejskiego pucharu Challenge Cup.
Epicentr-Podolany Horodok wobec trwającego na terenie Ukrainy konfliktu zbrojnego zdecydował się rozgrywać europejskie puchary jako gospodarz w podwarszawskim Błoniu. To nie koniec polskich wątków w tej drużynie, bowiem mistrza Ukrainy prowadzi słynny polski szkoleniowiec – Mariusz Sordyl, a trenerem przygotowania fizycznego jest Grzegorz Kurek. W ekipie Epicentra występuje również znany z parkietów PlusLigi – Niko Penczew oraz uznany chorwacki atakujący – Ivan Raić. To oznacza, że do Błonia przyjedzie niezwykle mocna drużyna z ogromnymi ambicjami.
W zespole Merkura Maribor zobaczymy głównie młodych zawodników, którzy mają stanowić o przyszłości aktualnie czwartej siły na świecie, czyli słoweńskiej kadry narodowej. Zespół prowadzony przez asystenta selekcjonera reprezentacji Słowenii Sebastijana Skorca wspomaga również utalentowany kanadyjski atakujący – Connor McConnell.
Szykują się niesamowite emocje z europejską siatkówką w Hali Sportowej Błonie. To oznacza również, że należy się pospieszyć z zakupem biletów na to spotkanie. Cena wejściówki wynosi 10 złotych, a w hali dostępnych jest tylko 350 miejsc.
Mecz Epicentr-Podolany Horodok – Merkur Maribor odbędzie się 12 października o godz. 18:00 w Hali Sportowej Błonie. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.