Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2021/22!

Rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2021/22. Karnety będą obejmowały rozgrywki PlusLigi, CEV Ligi Mistrzów oraz Pucharu Polski.

W tegorocznej ofercie karnetów przygotowaliśmy dwie opcje cenowe. Ceny karnetów normalnych będą wynosić od 450 do 650 zł w zależności od miejsca, z kolei cena karnetów ulgowych wynosi od 350 do 500 zł. Wszystkie karnety będą obejmowały rozgrywki PlusLigi, CEV Ligi Mistrzów oraz Pucharu Polski.

Sprzedaż karnetów będzie odbywała się przez system eBilet.

Dla najbardziej wymagających kibiców przygotowaliśmy także karnety VIP, które nie tylko umożliwiają oglądanie każdego meczu domowego z najlepszej perspektywy, ale także obejmują szeroki pakiet benefitów takich jak m.in. dostęp do strefy cateringu czy dedykowanego parkingu. Więcej o naszej ofercie VIP w zakładce “Karnety VIP”. W sprawie zakupu karnetów VIP prosimy o kontakt mailowy: n.kaleta@projektwarszawa.waw.pl

Spotkania będą odbywały się w hali COS Torwar, a w przypadku braku dostępności obiektu także w Arenie Ursynów. Osoby, które zakupią karnet, będą miały zapewnione stałe miejsca również w ursynowskiej hali.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, jeśli spotkania będą odbywać się bez udziału kibiców, osobom które zakupiły karnet przyznany zostanie proporcjonalny rabat na karnet w sezonie 2022/23. Wartość rabatu zostanie wyliczona według wzoru:

WARTOŚĆ RABATU = CENA KARNETU * (Liczba meczów domowych Projektu Warszawa bez udziału publiczności w sezonie 2021/2022 w ramach rozgrywek PlusLigi, Pucharu Polski oraz CEV Ligi Mistrzów / Liczba wszystkich meczów domowych Projektu Warszawa w sezonie 2021/2022 w ramach rozgrywek PlusLigi, Pucharu Polski, CEV Ligi Mistrzów)

Rabat zostanie przyznany po zakończeniu sezonu 2021/22 PlusLigi oraz CEV Ligi Mistrzów.

W razie pytań prosimy o wiadomość e-mail: kontakt@projektwarszawa.waw.pl

Kliknij w poniższy link, aby kupić karnet i dołączyć do rodziny #ProjektWarszawa!