Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa oficjalnie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa są już w komplecie. W niedzielę 12 lipca w MONTA Beach Volley Club po pokazowym treningu spotkali się ze sponsorami i przyjaciółmi klubu.

Zawodnicy Andrei Anastasiego najpierw przeprowadzili zajęcia na piasku i zaserwowali zgromadzonej publiczności przystawkę przed daniem głównym, jakim będzie zaplanowany na sobotę 1 sierpnia turniej PreZero Grand Prix PLS. – Gra na plaży to dla nas nie tylko sposób na przygotowanie do sezonu halowego, ale i świetna zabawa. Mogliśmy pokazać partnerom klubu, jakie emocje czekają fanów podczas rywalizacji, która już niedługo toczyć się będzie właśnie w tym miejscu – powiedział Ángel Trinidad de Haro, rozgrywający VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

Po treningu przyszedł czas na prezentację drużyny. Prezes klubu – Bertrand Jasiński – i dyrektor sportowy – Piotr Gacek – przedstawili sztab szkoleniowy i zawodników. Na scenie pojawili się trenerzy Andrea Anastasi, Karol Rędzioch, Piotr Graban i Wojciech Sibiga, statystyk Bartosz Kaczmarek, fizjoterapeuta Robert Kozłowski, lekarz Grzegorz Adamczyk, kierownik drużyny Jakub Korpak oraz siatkarze: wspomniany już Ángel Trinidad de Haro, Michał Kozłowski, Jakub Ziobrowski, Michał Superlak, Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk, Igor Grobelny, Jan Fornal, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona, Jakub Kowalczyk i Damian Wojtaszek.

– Cieszę się, że wreszcie spotkaliśmy się w komplecie. Dołączyli do nas kadrowicze, którzy zakończyli zgrupowanie w Spale. Już od pierwszych wspólnych chwil widać, że będziemy naprawdę mocną ekipą. Choć transfery innych klubów wyglądają na papierze imponująco, VERVIE nie zabraknie charakteru i woli walki – zapewnił Andrzej Wrona, kapitan drużyny. – Myślę, że ten zespół stać na wiele. Chcemy bić się z każdym i wygrywać – skomentował trener Andrea Anastasi. Jego słowa z humorem „przetłumaczył” Piotr Gacek. – Andrea powiedział, że w tym składzie bez problemu wygramy PlusLigę i podbijemy Ligę Mistrzów – rozbawił zgromadzonych w MONTA Beach Volley Club dyrektor sportowy VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Na spotkaniu ze sponsorami nie mogło zabraknąć tematów marketingowych. Opowiedział o nich właściciel i prezes VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, Bertrand Jasiński. – Dla nas sport to też biznes, a sponsoring to jedno z najefektywniejszych narzędzi w marketingu. Dlatego z dumą chcieliśmy poinformować, że w sezonie 2019/2020 wartość ekwiwalentu reklamowego dla naszych sponsorów przekroczyła 65 milionów złotych – oznajmił. – Rozgrywki przerwał COVID, a gdybyśmy uwzględnili fazę play-off i finały, wartość ekwiwalentu osiągnęłaby ponad 100 mln złotych – dodał. – Od tego sezonu do współpracy zaprosiliśmy spółkę Havas Sport & Entertainment, która wspólnie z nami przygotowała nową ofertę sponsorską – wyjaśnił.

Partnerami eventu byli: Centrum Medyczne Gamma, Coca-Cola, Decathlon, MONTA Beach Volley Club i Zdrovo.