Tor Służewiec Partnerem Projektu Warszawa podczas PreZero Grand Prix PLS

Tor Służewiec został Partnerem Projektu Warszawa podczas zawodów PreZero Grand Prix PLS rozgrywanych w Gdańsku. Marka kultowego miejsca na mapie Warszawy pojawi się na koszulkach zawodników występujących w tegorocznych rozgrywkach jako Immergas Warszawa.
Projekt Warszawa pozyskał kolejnego sponsora na czas rozgrywek PreZero Grand Prix PLS 2023. Nowym Partnerem stołecznego klubu został Tor Służewiec, który od ponad osiemdziesięciu lat dostarcza wielu emocji fanom wyścigów konnych z całej Polski. Marka Toru Służewiec pojawi się m.in. na koszulkach zawodników zespołu w trakcie rozgrywanego w Gdańsku turnieju.
Przypomnijmy, że warszawscy siatkarze zmierzą się w grupie D z Aluron CMC Wartą Zawiercie, GKS-em Katowice i Barkomem Każany Lwów. Z grupy awansują dwa najlepsze zespoły po trzech rozegranych kolejkach. Warszawski zespół w poprzednim sezonie zajął czwarte miejsce. W drugiej edycji w 2021 roku stołeczny klub był wicemistrzem przegrywając w finale z Indykpolem AZS Olsztyn. Także w tym roku stołeczny zespół liczy na sukces i wysokie miejsce.
Tor Służewiec to miejsce, które już od 1939 roku przyciąga wszystkich fanów wyścigów konnych nie tylko w Polski, ale również całego świata. W tym roku sezon zamknie się dopiero 12 listopada, a kibiców czeka jeszcze między innymi słynna Wielka Warszawska – jedna z najważniejszych gonitw sezonu zaplanowana w tym roku na 1 października.
Nawiązanie współpracy na czas PreZero Grand Prix PLS 2023 z Torem Służewiec koordynowała agencja marketingu sportowego SPORTFIVE, która jest wyłącznym partnerem marketingowym Projektu Warszawa. Właścicielem klubu jest PLAST BOX – czołowy producent opakowań plastikowych dla branży spożywczej i dla przemysłu chemicznego.