Ruszyła przedsprzedaż karnetów na sezon 2023/2024

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2023/2024. Osoby posiadające całoroczne wejściówki w zeszłym sezonie mogą zakupić tegoroczne karnety w promocyjnej cenie.

Przedsprzedaż karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2023/2024 potrwa do 31 sierpnia. W pierwszej kolejności do zakupu karnetów uprawnione będą osoby, które posiadały całoroczne wejściówki w poprzednim sezonie. Pierwsze spotkania sezonu będą rozgrywane w Arenie Ursynów ze względu na dużą zajętość obiektu COS Torwar w drugiej połowie roku. Klub dołoży wszelkich starań, aby cieszące się największym zainteresowaniem mecze były rozgrywane w Torwarze.

Karnety uprawniają do wejścia na wszystkie domowe spotkania PlusLigi oraz Pucharu Polski w sezonie 2023/2024. Całoroczne wejściówki nie obejmują rozgrywek CEV Challenge Cup.

Po zakupie karnetów i wyborze miejsc w Arenie Ursynów przesłane zostaną kody, które od 1 listopada będą uprawniały do wyboru miejsc w hali COS Torwar. Szczegóły zostaną przesłane drogą mailową przez eBilet.pl.

Szczegóły i sprzedaż dostępne na eBilet.pl