Trwa sprzedaż biletów na mecz z Asseco Resovią Rzeszów!

Już 12 lutego o godz. 15:30 w warszawskiej hali COS Torwar Projekt Warszawa i Asseco Resovia Rzeszów zmierzą się w meczu 20. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Jak stołeczny zespół poradzi sobie w starciu z faworytem do medalu rozgrywek? Kup bilet i przekonaj się na własne oczy! Wejściówki dostępne na eBilet.pl.

Czas na kolejne starcie Projektu Warszawa w siatkarskiej PlusLidze! Już w sobotę 12 lutego o godz. 15:30 w hali COS Torwar stołeczna drużyna podejmie szóstą w tabeli Asseco Resovię Rzeszów. Rzeszowski zespół złożony z takich siatkarzy jak mistrzowie świata – Fabian Drzyzga, Jakub Kochanowski czy Paweł Zatorski, a także reprezentantów Słowenii – Klemena Cebulja i Jana Kozamernika będzie solidnym rywalem dla warszawskich zawodników. Obie drużyny miały już okazję mierzyć się w rzeszowskiej hali Podpromie, gdzie górą byli gospodarze nie tracąc nawet seta. To oznacza, że warszawianie mają w sobie sporo motywacji, aby tym razem udowodnić, że tamten wynik był tylko pomyłką przy pracy.

W składzie Projektu Warszawa zobaczymy także wielu mistrzów świata i czołowych zawodników PlusLigi, w tym m.in. Bartosza Kwolka, Damiana Wojtaszka, Piotra Nowakowskiego czy Andrzeja Wronę. Doświadczeni w ligowych bojach siatkarze sami przyznają, że hala COS Torwar im sprzyja, zwłaszcza gdy na trybunach gromadzi się sporo kibiców. To oznacza, że Ty także możesz mieć wkład w ewentualne zwycięstwo naszych siatkarzy! Jak to zrobić? Najlepiej przyjść osobiście na mecz i gorąco wspierać swoich siatkarskich ulubieńców. Doświadcz atmosfery sportowej rywalizacji i kup bilet na mecz Projekt Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów!

Bilet na mecz Projekt Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów już dostępne na eBilet.pl.