Trwa sprzedaż biletów na mecz z Dynamem Moskwa!

Przed nami kolejne siatkarskie emocje w CEV Lidze Mistrzów! Tym razem do Warszawy przyjedzie mistrz Rosji – Dynamo Moskwa. Spotkanie odbędzie się 9 lutego o godz. 20:30 w hali COS Torwar.

Prowadzona przez trenera Konstantina Briańskiego drużyna w zeszłym roku wygrała wszystkie rozgrywki, w których startowała. Zawodnicy Dynama mogą pochwalić się zwycięstwem w Superlidze, Pucharze Rosji oraz Pucharze CEV, a w tym sezonie dołożyli do tego Superpuchar Rosji. W składzie rosyjskiej drużyny występują tacy zawodnicy jak m.in. Paweł Pankow, Cwetan Sokołow czy Ilja Własow. W tegorocznej CEV Lidze Mistrzów mają na koncie 11 punktów po czterech spotkaniach, a jedyny stracony punkt przypadł właśnie warszawianom.

Projekt Warszawa z kolei po ostatniej porażce na wyjeździe z Ziraatem Bankasi Ankara musi wznieść się na wyżyny swoich możliwości i liczyć także na korzystne wyniki rywali. Sytuacja będzie bardzo trudna, zwłaszcza że do tego potrzebne będzie zwycięstwo nad mistrzem Rosji.  W składzie stołecznej ekipy występuje wielu utytułowanych siatkarzy takich jak Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek, Andrzej Wrona czy Bartosz Kwolek, którzy wielokrotnie udowadniali swoją klasę na boisku. Czy także tym razem przeciwstawią się mocnemu rywalowi?

Mecz Projekt Warszawa – Dynamo Moskwa odbędzie się 9 lutego o godz. 20:30 w hali COS Torwar.