Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Projektu Warszawa w 2022 roku! Już w poniedziałek 3 stycznia o godz. 17:30 w hali Arena Ursynów Projekt Warszawa zmierzy się z Cerrad Enea Czarnymi Radom w meczu 14. kolejki PlusLigi. Bilety dostępne na eBilet.pl.

Czas na pierwsze siatkarskie emocje w Warszawie w 2022 roku! W meczu 14. kolejki PlusLigi Projekt Warszawa podejmie w Arenie Ursynów Cerrad Enea Czarnych Radom. Dla stołecznej drużyny będzie to także pierwsze ligowe spotkanie po świątecznej przerwie oraz idealna okazja, aby zapunktować w rewanżowej części rundy zasadniczej.

Oba zespoły grały ze sobą na samym początku rozgrywek i trzy punkty z Radomia pewnie wywieźli siatkarze Projektu triumfując 3:0. MVP tego spotkania został przyjmujący warszawian – Bartosz Kwolek. Obie drużyny przeszły długą drogę rozgrywając w międzyczasie aż dwanaście spotkań, w których znacznie lepiej poradzili sobie siatkarze Projektu utrzymując trzecie miejsce na koniec pierwszej części rundy zasadniczej. Jak będzie tym razem?

Przeżywaj na żywo najlepsze sportowe emocje w Warszawie i kup bilet na mecz z Cerrad Enea Czarnymi Radom!

Mecz Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom już 3 stycznia o godz. 17:30 w Arenie Ursynów. Sprzedaż biletów już dostępna na eBilet.pl.