Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki

Czas na kolejne siatkarskie emocje w stołecznej Arenie Ursynów! Już w sobotę 5 marca o godz. 17:30 kibice zgromadzeni w ursynowskiej hali będą mogli obejrzeć mecz Projektu Warszawa z zespołem Ślepska Malow Suwałki. Kup bilet i zobacz na własne oczy mecz 22. kolejki PlusLigi!

Drużyna z dalekiej północy kraju zajmuje aktualnie 12. miejsce w tabeli i musi szukać punktów przy każdej możliwej okazji, aby utrzymać bezpieczną pozycję gwarantującą utrzymanie. Warszawianie z kolei także pilnie potrzebują punktów, aby utrzymać się w pierwszej „ósemce”, która zagra o najwyższe trofea w tym sezonie. Ostatnie mecze nie były łatwe dla Projektu, którego zawodnicy doznali wielu kontuzji i mieli spore problemy, nawet w starciach z niżej notowanymi rywalami. To oznacza, że także w sobotę nie powinno zabraknąć emocji i walki o każdą piłkę w Arenie Ursynów.

W składzie Projektu Warszawa powinniśmy zobaczyć powracających do gry Bartosza Kwolka i Jakuba Kowalczyka. Obaj zawodnicy opuścili ostatnie spotkania z powodu urazów, ale tym razem trener Andrea Anastasi powinien mieć do dyspozycji cały skład.

W ekipie Ślepska nie zabraknie znanych warszawskim kibicom twarzy. W drużynie trenera Dominika Kwapisiewicza występują tacy zawodnicy jak m.in. Piotr Łukasik, Paweł Halaba, Przemysław Smoliński czy reprezentujący stołeczne barwy w poprzednim sezonie Jakub Ziobrowski.