VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wśród Gigantów Siatkówki

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w turnieju TAURON Giganci Siatkówki. Zmagania odbędą się w dniach 28-30 sierpnia w Kępnie.

Do Kępna przyjadą 4 czołowe polskie drużyny. Wraz z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa zagrają tam także PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel i Trefl Gdańsk. Rywalizację pokaże na żywo telewizja Polsat Sport.

– Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie na tak wspaniały turniej, który cieszy się renomą nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jak sama nazwa wskazuje – grają w nim Giganci. Jestem dumny, że dołączamy do tego elitarnego grona powiedział Andrea Anastasi, trener VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Dwa tygodnie przed inauguracją PlusLigi będziemy mogli sprawdzić swoją formę w starciach z topowymi zespołami. Idea turnieju jest wspaniała! Bardzo się cieszę, że wraz z całą drużyną VERVY Warszawa ORLEN Paliwa będziemy mogli przyczynić się do zebrania środków na szlachetny cel i pomóc potrzebującym – dodał.

– W tym roku z oczywistych względów musieliśmy postawić na drużyny z Polski, więc cieszę się, że oprócz PGE Skry Bełchatów, Jastrzębskiego Węgla i Trefla Gdańsk wystąpi u nas VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. To zespół, który doskonale wpisuje się w ideę naszego turnieju. Tym bardziej nie możemy doczekać się pięknej, sportowej walki z udziałem aż tylu mistrzów świata – skomentował Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki odbędzie się już po raz jedenasty. W poprzedniej edycji triumfowała drużyna Jastrzębskiego Węgla, która wyprzedziła PGE Skrę Bełchatów, Power Volley Milano i Gas Sales Piacenza.