Zakończenie sezonu 2022/23 ze Sponsorami i Partnerami

Za nami uroczyste zakończenie sezonu 2022/23 ze Sponsorami i Partnerami Projektu Warszawa. Spotkanie odbyło się na kultowym Torze Służewiec, a całe wydarzenie uświetniła pokazowa gonitwa, której zwycięzcę nagrodzili nasi siatkarze.

Uroczyście pożegnaliśmy sezon 2022/23! Na spotkaniu organizowanym na Torze Służewiec przedstawiciele oraz drużyna i sztab Projektu Warszawa zakończyli tegoroczne rozgrywki wraz ze Sponsorami i Partnerami Klubu.

W kultowym miejscu jakim jest istniejący od 1939 roku Tor Służewiec nie mogło zabraknąć emocji związanych z gonitwą koni. Wszyscy obecni mogli w ramach zabawy “obstawić” odpowiednie konie, które były nazwane parami naszych zawodników. Ostatecznie rywalizację na głównym torze wygrał koń “Kowalczyk – Wrona”, ale nie brakowało emocji do samego końca. Jeździec odebrał nagrodę z rąk wspomnianej pary zawodników.

Sponsorzy i Partnerzy Klubu odebrali również pamiątkowe zdjęcia oraz upominki z rąk Prezesa Zarządu – Grzegorza Pawlaka, Wiceprezes Zarządu – Natalii Majer oraz Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sportowego – Piotra Gacka.

Dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie – gramy z Wami i dla Was!