Zostań Herosem z Fundacją Herosi i Projektem Warszawa!

Dołącz do akcji #zostanherosem z ProjektemWarszawa i wspieraj dzieci z chorobą nowotworową!

Kim są Herosi?

Od 2009 roku wspieramy dzieci z chorobami nowotworowymi. Opłacamy nierefundowane leczenie, kupujemy specjalistyczny sprzęt medyczny, zapewniamy rehabilitację i jesteśmy blisko naszych małych Herosów, spełniając ich marzenia.

Towarzyszymy pacjentom Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Dodajemy siły, by wzmocnić efekty terapii. Promując wczesną diagnostykę, zwiększamy świadomość na temat onkologii dziecięcej w Polsce.

Mamy z Fundacją Herosi wspólny cel!

Marzymy o tym, by finansować cały okres nowoczesnego leczenia celowanego każdego z naszych małych podopiecznych. Leczenia, które będzie pomagało wracać im do zdrowia z dala od szpitalnego łóżka. Dzięki tej formie terapii chore dzieci przyjmują leki w domowym zaciszu i mogą cieszyć się czasem spędzonym z rówieśnikami.

Ty też Zostań Herosem!

Wrzesień nie oznacza jedynie zakończenia wakacji i powrotu do szkoły, lecz także okres pełen radości z reaktywowania więzi z kolegami i koleżankami. Niestety, dla wielu dzieci ten miesiąc nie przynosi radosnych chwil w ławce szkolnej, ale walkę z nowotworem w szpitalnym pokoju.

Podczas września, obchodzonego jako Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Dziecięcych, kładziemy nacisk na wyzwania, z jakimi borykają się młodzi pacjenci i ich rodziny. To kluczowy moment, aby podnieść świadomość społeczną nie tylko o chorobie, ale także o jej objawach, metodach leczenia oraz długotrwałych skutkach dla zdrowia i życia dzieci.

Symbolem akcji jest złota wstążka.

Nowotwór wieku dziecięcego jest wrogiem, z którym wiele dzieci musi walczyć każdego dnia. Czy dołączysz do naszej akcji, by stać się prawdziwym bohaterem dla tych małych wojowników?

Więcej o Fundacji Herosi na: https://www.herosi.eu/