Projekt Warszawa zdobył Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

Projekt Warszawa zwyciężył w przedsezonowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego rozgrywanym w Białymstoku w dniach 8-9 września.

W półfinale stołeczni zawodnicy pokonali wicemistrza Łotwy – RTU Robezsardze/Jurmala 3:0 (25:18, 25:17, 25:9) i drugiego dnia w finale zwyciężyli w starciu z gospodarzem – REA BAS Białystok 3:1 (25:16, 20:25, 25:18, 25:21). Trzecie miejsce w turnieju zajął zespół PlusLigi – Ślepsk Malow Suwałki, który w decydującym spotkaniu pokonał Łotyszy 3:1.

MVP turnieju wybrano rozgrywającego Projektu Warszawa – Jana Firleja.

W najbliższym czasie siatkarzy Projektu czekają następujące wydarzenia: “Gwiazdy PlusLigi w Słupsku” – mecz z Treflem Gdańsk (16 września), zamknięty mecz sparingowy z Asseco Resovią Rzeszów w Warszawie (19 września) oraz dwa otwarte dla kibiców spotkania z GKS-em Katowice w podwarszawskim Błoniu (22,23 września).