ZOSTAŃ TRENEREM AKADEMII SIATKÓWKI PROJEKTU WARSZAWA

Działająca od początku sezonu 2022/23 Akademia Siatkówki Projektu Warszawa dynamicznie się rozwija. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie nowych lokalizacji do treningów na terenie Warszawy oraz rozpoczęcie działalności sekcji dziewcząt. W związku z tym niezbędne jest także poszerzenie kadry szkoleniowej.

Projekt Warszawa zakończył rozgrywki PlusLigi na 5. miejscu, a ich porywająca i pełna emocji rywalizacja w ćwierćfinale z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle była doskonałą promocją polskiej siatkówki. Swoją walecznością i sercem, które gracze ze stolicy zostawiają na boisku, przyciągają do firmowanej przez klub Akademii Siatkówki coraz więcej młodych sportowców, którzy chcieliby pójść w ich ślady.

Poszukujemy trenerek i trenerów zainteresowanych współpracą przy szkoleniu dziewcząt i chłopców w wieku 11-13 lat. Preferujemy szkoleniowców z tytułem trenerki lub trenera piłki siatkowej PZPS.

Chętnych prosimy o przesłanie CV do koordynatora sztabu trenerskiego Akademii Siatkówki Pawła Mikołajczaka na adres: p.mikolajczak@akademia.projektwarszawa.waw.pl

Obecnie treningi Akademii Siatkówki odbywają się w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 (wtorki i czwartki o godz. 16.30) oraz w XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempołowskiej przy ul. Popiełuszki 5 (poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30). W planach uduchowienie nowych sekcji m.in. na terenie dzielnic Mokotów, Targówek i Praga Południe.