Kamil Baránek nowym przyjmującym Projektu Warszawa

Kamil Baránek dołączył do drużyny Projektu Warszawa. Czeski przyjmujący pojawi się w kadrze meczowej już od najbliższego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów.

Nowa twarz w Projekcie Warszawa! Do drużyny dołączył doświadczony czeski przyjmujący Kamil Baránek. Zawodnik pojawi się w kadrze meczowej już od najbliższego meczu z Asseco Resovią Rzeszów, który odbędzie się 1 października w hali Podpromie.

39-letni Kamil Baránek rozpoczynał seniorską karierę w czeskim Volejbal Brno, skąd przeniósł się do VSC Zlin. W swoim siatkarskim CV ma takie kluby jak m.in. Itas Diatec Trentino, Tours VB, Paris Volley, Galatasaray Stambuł czy Arago de Sete. Jego ostatnim klubem był serbski OK Vojvodina Nowy Sad.

Nowy przyjmujący Projektu Warszawa osiągał także sukcesy z czeską reprezentacją zdobywając złoty medal w Lidze Europejskiej w 2004 roku oraz brąz w 2013 roku.

Czech uzupełnił tym samym linię przyjęcia Projektu Warszawa, w której występują Igor Grobelny i Mateusz Janikowski oraz aktualnie przebywający rekonwalescencję po kontuzjach – Kevin Tillie oraz Artur Szalpuk.

Witamy w drużynie, Kamil!