Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Barkom-Każany Lwów

Przed nami pierwszy mecz sezonu PlusLigi w Warszawie. Już w sobotę 8 października 2022 roku o godz. 14:45 w hali COS Torwar Projekt Warszawa zagra z ukraińskim Barkom-Każany Lwów. Na stołecznych kibiców czekają niesamowite emocje i siatkówka na najwyższym poziomie. Bilety i karnety na domowe mecze Projektu Warszawa dostępne w serwisie eBilet.pl.

Czas na powrót ligi wicemistrzów świata do Warszawy! Już w sobotę 8 października o godz. 14:45 Projekt Warszawa zmierzy się z zespołem Barkom-Każany Lwów w meczu 3. kolejki PlusLigi. Ukraińska drużyna, która w tym sezonie dołączyła do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, przykuwa uwagę kibiców siatkówki i z pewnością postara się sprawić niespodziankę w stołecznej hali COS Torwar.

Trzykrotny mistrz Ukrainy przed dołączeniem do PlusLigi wzmocnił swój skład i spróbuje zaskoczyć nowych rywali. Do ekipy Barkomu-Każany Lwów dołączyli m.in. znani z występów w kadrze Ukrainy na ostatnich mistrzostwach świata atakujący Wasyl Tupczij oraz środkowy Artem Smolar. Drużynę prowadzoną przez trenera Ugisa Krastinsa wzmocnili dodatkowo obcokrajowcy – Jonas Kvalen, Murat Yenipazar oraz Julius Firkal.

Odpowiednie wzmocnienia przed startem sezonu poczynił również Projekt Warszawa. Stery stołecznego klubu objął włoski szkoleniowiec Roberto Santilli, a do zespołu dołączyli m.in. aktualny mistrz olimpijski, Francuz Kevin Tillie oraz reprezentant Niemiec Linus Weber. Skład Projektu zasilił również rozgrywający reprezentacji Polski – Jan Firlej, a także mistrz świata z 2018 roku Artur Szalpuk. Trzon Projektu Warszawa tworzą nadal doświadczeni i utytułowani Andrzej WronaPiotr NowakowskiDamian Wojtaszek i Igor Grobelny. W ekipie prowadzonej przez trenera Santilliego możemy również zobaczyć znanego z gry na europejskich parkietach Kamila Baranka oraz lidera ukraińskiej kadry – Jurija Semeniuka.

8 października spotkajmy się w hali COS Torwar i wspólnie kibicujmy stołecznym siatkarzom! Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.

Mecz 3. kolejki PlusLigi: Projekt Warszawa – Barkom-Każany Lwów już 8 października 2022 roku o godz. 14:45 w hali COS Torwar. Bilety i karnety dostępne na eBilet.pl.

KLIKNIJ W LINK, ABY PRZEJŚĆ NA EBILET.PL I ZAKUPIĆ WEJŚCIÓWKĘ!