Spędź Mikołajki z Projektem Warszawa! Bilety już dostępne

Już 6 grudnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar Projekt Warszawa i Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzą się w meczu 10. kolejki PlusLigi. Obie drużyny celują w najwyższe cele w tym sezonie ligowych rozgrywek, więc w mikołajkowy wieczór w Torwarze czeka nas wiele emocji i niesamowitych zwrotów akcji. Bilety na to spotkanie już dostępne na eBilet.pl.

Przed Projektem Warszawa niezwykle trudne zadanie! 6 grudnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar stołeczna drużyna podejmie dotychczasową rewelację tego sezonu – Aluron CMC Wartę Zawiercie. Ósma drużyna zeszłorocznych rozgrywek PlusLigi poczyniła znaczne wzmocnienia, co od razu przełożyło się na dobre wyniki w tabeli. Do składu dołączyli przyjmujący Facundo Conte i Uros Kovacević, którzy grają nie tylko efektywnie, ale także efektownie ciesząc kibiców ekwilibrystycznymi zagraniami i wspaniałą techniką. Zawiercianie od kilku kolejek utrzymują trzecie miejsce w tabeli i są jednym z głównych rywali Projektu o najwyższe cele w tym sezonie.

Po stronie Projektu także nie zabraknie gwiazd światowej siatkówki. Stołeczna drużyna wróciła do dobrej gry po słabszych spotkaniach z PGE Skrą Bełchatów i Asseco Resovią i ma zamiar dalej punktować w starciach z kolejnymi rywalami. W składzie warszawian występują m.in. mistrzowie świata i brązowi medaliści mistrzostw Europy Piotr Nowakowski i Damian Wojtaszek, a w przyjęciu brylują utalentowani Bartosz Kwolek oraz Igor Grobelny. Kapitanem zespołu jest Andrzej Wrona, który od kilku lat prowadzi stołeczny zespół do kolejnych triumfów.

6 grudnia w Torwarze będziemy świadkami także ciekawego pojedynku między dwoma serbskimi zawodnikami. Po stronie zawiercian na boisku stanie wspomniany wcześniej Uros Kovacević, z kolei w warszawskim zespole za atak będzie odpowiadał Dusan Petković. Obaj panowie zdobywali wspólnie medale w młodzieżowych reprezentacjach Serbii, ale tym razem nie będzie mowy o żadnej taryfie ulgowej na warszawskim parkiecie.

Poniedziałkowy mecz będzie także wspaniałą okazją do mikołajkowego świętowania w hali COS Torwar. Z tej okazji organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz rodziców. Spędźcie ten dzień z nami i połączcie siatkarskie emocje z rodzinnymi chwilami w Torwarze!

Mecz Projekt Warszawa – Aluron CMC Warta Zawiercie odbędzie się w poniedziałek 6 grudnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.