SPRZEDAŻ KARNETÓW PROJEKTU WARSZAWA W SEZONIE 2022/23

Od 25 sierpnia 2022 r. rozpoczyna się dystrybucja karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa rozgrywane w PlusLidze oraz w Pucharze Polski. Sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

W sezonie 2022/23 halami domowymi siatkarzy Projektu Warszawa będą Arena Ursynów oraz COS Torwar. Przy zakupie karnetu wyboru stałego miejsca należy dokonać na trybunach Areny Ursynów. Na mecze rozgrywane w hali COS Torwar posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo przy wyborze miejsca.

Klub przygotował specjalną ofertę przedsprzedaży dla kibiców, którzy posiadali abonamenty na rozgrywki w poprzednim sezonie – do 5 września 2022 r. będą oni mogli kupić karnety w preferencyjnych cenach: normalny 550 zł, a ulgowy 400 zł. Od 6 września 2022 r. ceny wzrosną odpowiednio do 650 zł za karnet normalny i 450 zł za ulgowy.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dot. dotyczące sprzedaży karnetów prosimy o przesłanie maila na adres: kontakt@projektwarszawa.waw.pl

Dla najbardziej wymagających kibiców przygotowano karnety VIP, które gwarantują nie tylko miejsca z najlepszą widocznością boiska, ale obejmują także m.in. dostęp do strefy cateringu i miejsce parkingowe. Więcej o ofercie w zakładce “Karnety VIP”.

W sprawie zakupu karnetów VIP prosimy o kontakt mailowy:

m.gardulska-lato@projektwarszawa.waw.pl

p.rek@projektwarszawa.waw.pl

Kliknij w poniższy link, aby kupić karnet i dołączyć do rodziny #ProjektWarszawa!