Zmiana w programie prezentacji Projektu Warszawa

Wprowadzenie w ostatnich dniach przez Rosję mobilizacji spowodowało, że możliwości wyjazdu mężczyzn w wieku poborowym z terytorium Ukrainy zostały ograniczone do minimum. Pomimo intensywnych działań prowadzonych do ostatniej chwili przez zarząd Projektu Warszawa, uzgodniony i szczegółowo zaplanowany wcześniej przyjazd siatkarzy Epicentr-Podolany Horodok na mecz towarzyski 28 września 2022 r. musiał zostać odwołany.

W związku z tym nastąpiła zmiana przeciwnika Projektu Warszawa na występujący w Tauron 1. Lidze zespół Legii Warszawa. Nieoczekiwany pojedynek o prymat w stolicy rozegrany zostanie w zaplanowanym wcześniej terminie 28 września 2022 r. Mecz poprzedzi zgodnie z planem oficjalna prezentacja drużyny Projektu Warszawa. Początek wydarzenia w Arenie Ursynów o godz. 17.00.

Bilety zakupione na prezentację i mecz z mistrzem Ukrainy zachowują ważność. Jeśli zmiana przeciwnika spowodowała utratę zainteresowania udziałem w wydarzeniu, należność za bilet zostanie zwrócona.

Zachęcamy jednak do przyjścia do Areny Ursynów i kibicowania Projektowi Warszawa nie tylko podczas derbów Warszawy, ale także w całym sezonie 🙂